с. Серебринці. Серебринецький дошкільний навчальний заклад

Педагогічний колектив

Дитячий садок – це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період для розвитку, і від того, як вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, але й майбутнє родини і всієї країни. Якщо дитина живе з похвалою, вона вчиться захоплюватись. Якщо живе з чесністю, вона вчиться справедливості. Якщо дитина живе в безпеці, вона вчиться вірити. Якщо дитина живе в дружбі, вона вчиться знаходити у світі любов. Створити такий світ для дітей можуть тільки справжні майстри.

Педагоги нашого садочка  творчі, ініціативні, здатні до нестандартних педагогічних дій, дійсно закохані в свою справу. Кожен із них має індивідуальний творчий потенціал, різноманітні нахили і здібності.

Діти разом із вихователенм подорожують у світ природи, світ граматики і математики, пізнають його, набувають свого першого життєвого досвіду, вчаться гратися спільними іграшками, радіти кожному дню, зустрічати один одного привітно, жити в дружбі та злагоді.

Комфорт, затишок та сприятливу атмосферу у садочку створюють та підтримують не лише педагоги, а й обслуговуючий персонал. Це люди закохані в свою справу: справжні господині – помічники вихователів,  праля, працівник харчоблоку, сторож. Вони огортають своєю любов’ю кожного вихованця закладу, дбають про належні умови перебування та харчування малят, вміло допомагають педагогам у вихованні та розвитку дітей.

Наші співробітники – це творчі, ініціативні, відповідальні, справедливі люди, для яких робота не лише необхідність, а перш за все величезна відповідальність і задоволення.

Нам є чим пишатися,

бо до нас діти йдуть із радістю,

а це – найвища нагорода за працю.